Toto jsem udělala u nás na zahradě a okamžitě si toho všimli všichni sousedé. Použila jsem běžné dřevěné..

6. Pokud si i vy rádi dopřejte domácí zeleninu a ovoce, poctivě vypěstované ve své zahrádce, pak tu pro vás něco máme. Přesná, rovnoměrná políčka z dřevěných palet nepochybně dodají vašemu místu čistší vzhled a navíc plevele bude méně!

7. Nevíte kam umístit různé nářadí jako lopaty, hrábě, motyky, které se motají pod nohama nebo se jen opírají o stěnu? Zkuste tento jednoduchý tip. Jen se podívejte, jak to šetří prostor!

8. Díky dřevěným paletám můžete květinami oživit všední stěnu chaty.
Pokud máte na plotě místa, která byste raději překryly, můžete to udělat pomocí rostlin vysazených v paletách, které připevníte na plot.

9. Jak zajímavě a originálně vypadá tento víceúrovňový květinový stojan! Není to nic náročného a navíc zhotovení vám nezabere mnoho času.

10. Zahradní nábytek, lavičky, lehátka a improvizovaná střešní zahrada mohou být vyrobeny z klasických dřevěných palet.

11. Příslušenství v podobě skládacího stolu na stěně garáže, dřevěné stojany na květiny a bylinky, ba dokonce tisíce jiných vlastnoručně vyrobených pomocníků, vám mohou usnadnit péči o zahradu. Už jste přemýšleli, na co použijete dřevěné palety vy?

Tyto kousky zhotovené improvizovaně ze zbývajících nepotřebných materiálů nejsou jen příležitostí k ušetření peněz. Zároveň vytvoříte jedinečný design a máte příležitost ukázat tak svou kreativitu.

Nezapomeňte použít některé z výše uvedených nápadů, a uvidíte, že váš příbytek zahraje novými barvami.