Tento doktor šokuje: „98% času chemoterapie je zbytečné, tak proč to stále děláme?“

Doktor Math se vyjádřil: „Kdybych onemocněl rakovinou, nikdy bych nešel na standardní centrum léčby rakoviny. Oběti rakoviny, které žijí daleko od těchto center, mají šanci.

Statistiky ukazují, že současné léčby rakoviny jsou obvykle neúspěšné a v některých případech dokonce zhoršují příznaky nemoci. Podle Dr. Jonese, je léčba rakoviny neúspěšná až v 98% případů.

Také vyšlo najevo, že pacienti trpící rakovinou prsu, kteří odmítli klasickou léčbu chemoterapií se dožili 4 krát déle než ti, kteří ji absolvovali. Velké množství lidí umírá na tuto nemoc po zahájení léčby už do několika týdnů.

Doktor Jones tvrdí, že chemoterapie je nabízena jen proto, že to pro medicínu představuje velký byznys. Peníze získané tímto způsobem se jim náramně hodí.

UPOZORNĚNÍ: tento článek nebere na sebe podobu profesionální léčby ani diagnózy. Všechny zdravotní problémy konzultujte se svým lékařem nebo lékárníkem.

3 KOMENTÁŘE

  1. Mého muže po chemo. napadla M.R.S.A. a usadila se na plicích a než se zjistila antb.která u něho zaberou tak umřel,protože imunitní systém nepracoval,když byl zničen chemot.

  2. Lidí, prosím používejte zdravý rozum. Znám pripady, kdy po klasické léčbě zije člověk i 20 let. Je jich opravdu hodně, záleží na včasném odhalení. Tady určitě platí čím dříve tím lépe. Věřte prosím lékařům podle toho co doporučí. Každý člověk je jiný. Myslet si, že porazím tuto nemoc cajema, je nesmysl. Buďte všichni moc moc zdraví. Užívejte každého dne.

Zanech stopu

Please enter your comment!
Please enter your name here