Sharon Stoneová: „ANO, STÁRNU. Ale užívám si to.“

NEMĚLA JSEM ŠTĚSTÍ NA NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI V ŽIVOTĚ. Neměla jsem štěstí se zdravím a neměla jsem štěstí s manželstvím, ale sebrala jsem se a prostě žiju dál.

LÍBÍ SE MI VYROVNANĚ STÁRNOUT − je to můj cíl. V roce 2001 jsem prodělala těžké krvácení do mozku, takže alternativu klidného stárnutí přijímám dobře.

Krev mi do mozku unikala devět dní. Procento přeživších po tom, co jsem prožila, bývá velmi malé, ale mně se to nějak podařilo. Pak jsem se dva roky UČILA znovu chodit, mluvit a číst. Po tom všem se mi jakékoliv hovory o vráskách zdají směšné.

JAK ŘEKL WINSTON CHURCHILL, pokud musíte projít peklem, jděte co nejrychleji.

NA ZEMI NIKDY NEBUDE ÚPLNÝ MÍR a klid. Ale mohou existovat ve vaší hlavě.

ZDÁ SE, ŽE JSEM POSEDLÁ AROMATERAPIÍ.

V USA ŽIJE 400 TISÍC ODBARVENÝCH BLONDÝNEK SE STEJNÝMI NOSY, stejnými obrovskými rty, předělanými tvářemi a sněhově bílými zuby. Opravdu se někomu zdají atraktivní?

AVA GARDNEROVÁ byla nejkrásnější ženou světa. Proč? Nikdy se sebou nic nedělala. Vypadala jako žena a nikdy se nesnažila vypadat jako dívka.

KDYŽ SE DÍVÁŠ NA TO, JAK DOSPÍVAJÍ TVOJE DĚTI, dozvíš se víc o životě a o sobě.

KDYŽ MI BYLO 58 LET, POCHOPILA JSEM, že krása vychází zevnitř. Abyste byly krásné, musíte dělat to, co dělat chcete, a dělat to každý den. Já miluji tanec a tančím do vyčerpání…