Podle švýcarského klimatologa nás čekají 3 roky klidu. Pak to prý přijde!

Lidstvo není v ohrožení jen kvůli neznámé síle. Cesta ke zničení už začala – abnormální změny počasí na celém světě. Loni Knutti a jeho tým vytvořili model počasí na následující rok. Přesnost předpovědi je ohromující! 80% předpovědí bylo správných.

Zničující tsunami, tornáda, krupobití, přívalové deště na jaře, sníh v létě, zemětřesení a bouřky. Nebýt přísně utajovaného režimu, mohlo se předejít statisícům obětí. Samotný Knutti řekl, že je to šílené a strašidelné.

Pokud vycházíme z jejich prohlášení, lidstvu zůstávají přibližně 3 roky klidu. Tři roky nekontrolované spotřeby přírodních zdrojů, znečišťování životního prostředí a bezohledného zacházení s volně žijícími živočichy.

Obyvatelé Číny, Indie, Ruska a Ameriky nemají tyto tři roky. Reto radí, abychom zapomněli na kupování nových aut a neustálý kariérní růst.

Raději bychom se měli zaměřit na bezpečnost našich blízkých, protože nové abnormální výkyvy počasí změní život celé planetě. To, jak se zachováte vy, je už jen na vás, ale je třeba připomenout, že každý by měl začít od sebe.

Při čištění zubů zastavujte vodu, zredukujte používání plastů, přejděte na bezpečné čisticí prostředky pro domácnosti.

1
2