Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu: Štěstí si vás najde – stačí udělat toto!

Blíženci (21. 5. – 20. 6.) – rozdvojená osobnost

Blíženci jsou ztělesněním milosti. Mají zvláštní náklonnost k lidem. Mohou dokonce pozorně naslouchat tomu nejnudnějšímu řečníkovi a současně ho bez výčitek svědomí uvádět v omyl. Vyznačují se svou mírumilovnou povahou, ale díky tomu jsou blíženci nerozhodní a těžko se brání.

Blíženci se nenechají podvést nebo oklamat. Rádi komandují a uplatňují své vůdčí schopnosti.

Jejich nálada je proměnlivá jako jarní vánek. Pokud by se jim daly odšroubovat hlavy, někde by je zapomněli. Blíženci se vyznačují sarkasmem, dětinskostí a zvídavostí. V životě jsou šťastní a spolehliví.

Společenskost je druhé jméno Blíženců. Skvěle ovládají dar někoho okouzlit. Štědře rozdávají úsměvy a dary, snaží se ukázat svou sílu a neodolatelnost.

9 let smůly bude mít člověk, který bude tuto informaci ignorovat. Hodně štěstí na každém kroku bude čekat na každého po dobu devíti let, pokud se o tomto horoskopu dozvědí další lidé.

Rak (21. 6. – 22. 7.) – krása zachrání svět

Nesrovnatelně milující bytosti, které se snaží podpořit své city vášnivými polibky.

Jsou to nejromantičtější a nejstarostlivější povahy, které můžete na své cestě životem potkat. Většina lidí, která se narodila v tomto znamení zvěrokruhu, má tvůrčího ducha, ztělesňujícího nejdivočejší fantazie a šílenství.

Raci neustále zlepšují své schopnosti v sexu a snaží se jím zabývat velmi často.

Jejich chaotičnost se stává součástí každodenní zábavy. Bývají duší kolektivu. Raci jsou velmi milující a chrání svého partnera, ať se děje cokoliv.

Vášeň a spontánnost Raků je základním faktorem milostných radovánek. Nejsou bojovní, avšak v případě potřeby dokážou nepřátele překonat silou. V životě jsou spolehlivou oporou.

12 let smůly bude mít člověk, který bude tuto informaci ignorovat. Hodně štěstí na každém kroku bude čekat na každého po dobu dvanácti let, pokud se o tomto horoskopu dozvědí další lidé.

Lev (23. 7. – 22. 8.) – král zvířat

Klidně a tiše cestují životem. Jejich posluchači jsou z nich celí pryč. Když má Lev špatnou náladu, je nesnesitelně otrávený a infantilní. Lev zahrne každého, s kým se setká, svými problémy.

Předvídatelnost Lvů určuje linii jejich života. Nicméně, Lev si vědomě bere od života veškeré potěšení. Za cokoliv vezme, v tom uspěje. V polibcích je mistrem, stejně jako v komunikaci.

Snaží se vybudovat dlouhodobé vztahy. Najít takovou osobu je těžké, ale štěstí se směje na toho, kdo Lva najde.

7 let smůly bude mít člověk, který bude tuto informaci ignorovat. Hodně štěstí na každém kroku bude čekat na každého po dobu sedmi let, pokud se o tomto horoskopu dozvědí další lidé.

Panna (23. 8. – 22. 9.) – nepřestává čekat

Ve vztahu upřednostňuje dominantní postavení. Mají své obdivovatele. V rozhovoru mají vždy poslední slovo.

Starostlivost a pracovitost mají v genech. Jejich um, komunikativnost a nenáročnost jim nachází mnoho spolubojovníků pro život. Je lehké je ovlivnit. Obdivovatelé začínají riskantní hru. Patří k typu lidí, kteří vědí vše na světě.

Usilují o vzájemný respekt. Nicméně je snadné ztratit Pannu, pokud uděláte špatný krok nebo ji zradíte. Vrátit vztah po rozchodu již není možné. Mohou člověku odpustit, ale už nikdy se s ním nebudou stýkat.

7 let smůly bude mít člověk, který bude tuto informaci ignorovat. Hodně štěstí na každém kroku bude čekat na každého po dobu sedmi let, pokud se o tomto horoskopu dozvědí další lidé.

Váhy (23. 9. – 22. 10.) – naivita

Diplomaté života, s každým člověkem najdou společné témata rozhovoru. Netouží po konfliktech. Jejich láska má nepopsatelnou energii.

Dokážou bláznit a bavit se od srdce.

Šarm Vah je odlišuje od ostatních symbolů zvěrokruhu. Jsou připraveni postarat se o všechny najednou. Ale přesto mohou Váhy dovést člověka k slzám.

Život Vah se skládá z uspořádaného chaosu, v němž se dokáží vyznat jen oni. Přátelit se budou až do konce, ale neodpouštějí urážky.

Váhy jsou ty osobnosti, se kterými stojí za to mít mimořádně přátelské vztahy. Romantismus a kreativní myšlení jsou pro vztahy s opačným pohlavím jedinečné.

9 let smůly bude mít člověk, který bude tuto informaci ignorovat. Hodně štěstí na každém kroku bude čekat na každého po dobu devíti let, pokud se o tomto horoskopu dozvědí další lidé.

Štír (23. 10. – 21. 11.) – nadšený ctitel

Kouzlo Štíra výborně spojuje vynikající smysl pro humor a vůdčí schopnosti. Nikdy si neodepře své oblíbené potěšení. Energické chování někdy určuje jeho předvídatelnost.

Od života získá vždy maximum možného. Preferuje dlouhodobý vztah založený na důvěře a vzájemném porozumění. Má nepřekonatelné organizační schopnosti a stane se duší každého večírku. Ale někdy jde do extrémů.

Štír přitahuje peníze, nejlépe ve velkém množství. Snadno získává velké peníze a stejně snadno je utrácí.

Pečuje o příbuzné a přátele. Často pracuje po celé dny. Přátelí se bez bázně a opatrnosti. Ale v případě zrady bez okolků přeruší vztah s danou osobou.

4 roky smůly bude mít člověk, který bude tuto informaci ignorovat. Hodně štěstí na každém kroku bude čekat na každého po dobu čtyř let, pokud se o tomto horoskopu dozvědí další lidé.

Střelec (22. 11. – 21. 12.) – spontánní

Tento typ lidí je předurčen být dlouhou dobu v osamocení. Vyznačuje se spontánností a přitažlivostí. Je nevyrovnaný.

Nesnažte se ho získat lstí. Když nemá dobrou náladu, je lepší se mu vyhnout. Je urážlivý.

Je hodně citlivý, ale nedává to většinou najevo, protože se bojí ukázat svoji slabost.

Hodně uzavřený člověk. Ochránce přátel a příbuzných. Pohledný a romantický. Je to diplomat.

Střelci se snaží pečovat o jiné lidi. Rádi se veselí a dělají hlouposti.

4 roky smůly bude mít člověk, který bude tuto informaci ignorovat. Hodně štěstí na každém kroku bude čekat na každého po dobu čtyř let, pokud se o tomto horoskopu dozvědí další lidé.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.) – milující

Horlivost odlišuje Kozorohy od ostatních znamení zvěrokruhu. Jsou chytří a schopní. Vyznačují se nabručeností a podrážděností.

Někdy jsou líní, ale když se jim něco líbí, mohou to dělat pořád. Kombinují se v nich protiklady, jako je hrdost a porozumění.

Snaží se budovat dlouhodobé vztahy. Rození řečníci. Vždy dosáhnou svých cílů.

Rádi vyhrávají ve sporech, zvláště s Blíženci. Mají vynikající gastronomický vkus a často jedí v restauracích. Jsou to šprýmaři a neposedové.

24 roky smůly bude mít člověk, který bude tuto informaci ignorovat. Hodně štěstí na každém kroku bude čekat na každého po dobu dvaceti čtyř let, pokud se o tomto horoskopu dozvědí další lidé.