Budete překvapení, jak se vaše tělo pročistí, když 3 dny budete jíst toto

Pro přípravu tohoto salátu budete potřebovat následující ingredience:

ingredience

  • bio zelí
  • bio červená řepa
  • bio mrkev
  • citronová šťáva
  • bio olivový olej
  • bylinky

Poznámka: Pokud neseženete bio ovoce a zeleninu, můžete použít i klasické, ale snažte si je dobře umýt od zbytků pesticidů ve vlažné octové vodě.

postup

1) Nastrouhejte 2 menší hlávky zelí, 1 kousek červené řepy a 1 mrkev. Množství si můžete upravit podle toho, zda budete salát jíst sámi nebo se k vám připojí i jiní lidé.

2) Přidejte bylinky, jako jsou koriandr, oregano, hřebíček, petržel nebo bazalka. Všechny tyto bylinky mají vysoký obsah živin, ale můžete si přidat jakékoliv bylinky, které máte rádi.

3) Zeleninu s bylinkami dobře promíchejte a přidejte trochu citronové šťávy. Nakonec přelijte salát s extra panenským olivovým olejem.

Uvedený salát konzumujte alespoň 3 dny, můžete i déle. Ideální by bylo, aby se stal pravidelnou součástí vašeho jídelníčku alespoň jednou za týden.

Tento salát vám poskytne mnoho minerálních látek a vitamínů, jakož i další výživné látky, včetně vlákniny a pektinu, o kterých je zřejmé, že pomáhají pročišťovat střeva.

Chcete-li pokračovat v detoxikaci střev, začněte užívat i probiotika. Dodáte si tak do trávicího systému prospěšné bakterie. A nezapomeňte – jezte vždy na klidném místě a jen tehdy, když jste hladoví.

Sledujte nás na Facebooku

https://www.facebook.com/vseprozdraviezy/?fref=ts