7 dní – 7 sklenic: Toto je jedna z nejúčinnějších metod, která spaluje břišní tuk!

Postup:

Za prvé je třeba velmi pečlivě umýt zeleninu a ovoce ve studené vodě. Potom nakrájíme petrželku a kořen celeru nakrájíme na kusy, okurku nakrájíme na kolečka (okurku si můžete oloupat, ale nemusíte). Potom vložíme všechny ingredience do mixéru. Mixujeme, dokud se nám směs stane homogenní.

Užívání

Tuto šťávu je nejlepší pít brzy ráno na lačná žaludek. Možná se Vám šťáva bude zdát málo sladká, ale sladit ani cukrem a ani žádnými umělými sladidly se nedoporučuje.

Ujistěte se, že budete konzumovat tuto šťávu, ne více než 15 minut poté, co jste ji udělali – ztratila by cenné živiny.

Tato šťáva je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínů a užitečných živin. Pijte tuto šťávu po dobu jednoho týdne a jistě si všimnete, že jste zhubli a ztratili jste nějaké to množství břišního tuku. Také si určitě všimnete, že se cítíte mnohem silnější a šťastnější, a uvidíte, že hubnout se dá i s radostí!

Mějte na paměti, že konzumace této šťávy po dobu delší než jednoho týdne není vůbec přijatelná. Jakmile ji začnete konzumovat, sledujte, jak reaguje vaše tělo a když se objeví jakékoliv nežádoucí nebo nepříjemné reakce, přestaňte neprodleně tento nápoj konzumovat!

Zdroj: dailyherbalrecipes.com

Zanech stopu

Please enter your comment!
Please enter your name here